Reklamné služby

Medzi najdôležitejšie oblasti reklamy sa v priebehu minulých rokov dostali internetové prezentácie. V dnešnej dobe má internetovú prezentáciu snáď každá firma, ale väčšinou chybne a zastarale prevedenú s nemožnosťou nájdenia tejto budúcim zákazníkom na internete, prípadne riešenú tak, že sa v nej zákazník nevyzná a preto z tejto prezentácie radšej odchádza inam.

To prináša vašej firme nemalé straty, pretože internet je v súčasnosti najpoužívanejší nástroj pre hľadanie čohokoľvek, ale zmysel to má len vtedy, pokiaľ je možnosť a pravdepodobnosť nájdenia vašej prezentácie a jej prehľadnosť, vecnosť a aktuálnosť. V iných prípadoch je vlastne zbytočná a sú to len vyhodené peniaze.

Dokážeme vytvoriť kvalitnú internetovú prezentáciu a to tak, aby sa umiestňovala na popredných miestach v najpoužívanejších vyhľadávačoch, ako sú napr. Zoznam.sk, Google.com a ďalšie.

Okrem vytvorenia, alebo  skvalitnenia vašej súčasnej prezentácie ponúkame možnosť prenájmu, alebo predaja redakčného systému, kedy je akýkoľvek bežný užívateľ PC schopný si sám tvoriť, rozvíjať a aktualizovať svoju webovú prezentáciu. Nemusí o to nikoho žiadať a čakať, kým si jeho „známy“ alebo firma, ktorá to pre neho robí, nájde čas a danú zmenu, alebo aktualizáciu vykoná. Mesačné nájomné je nízke (rádovo stokoruny) a záleží na rozsiahlosti webovej prezentácie, či zákazník požaduje internetový obchod a podobné nadštandardy.

Ďalej sme schopní v rámci spolupráce so zákazníkom ponúknuť bannerovú inzerciu na celom internete a to ako súčasť prenájmov, alebo ako zvláštnu službu.